Сагайдачного, 12

04070, Київ

09:00 - 18:00

субота: 10:00 - 14:00

Гарантійний ремонт

Гаранийный ремонт BOSCH

Фахівці нашого авторизованого сервісного центру «Побуттех Сервіс» виконують гарантійний ремонт побутової техніки в Києві та Київській області.

Під час ремонтних робіт ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі. Деякі з них знаходяться на нашому складі, деякі ми замовляємо безпосередньо у виробника побутової техніки.

 

СЦ «Побуттех Сервіс» має дозвіл на проведення гарантійного ремонту побутової техніки :
– від провідних європейських виробників: Bosch, Siemens, Gaggenau, Gorenje, Smeg, Smeg – професійне обладнання (для барів, ресторанів, кафе), ASKO;
– від підрозділу групи BOSCH – Bosch Thermotechnika (авторизація, тільки для роботи з електричними водонагрівачами);
– від українського бренду Rotex.

 

 

Гарантійний ремонт побутової техніки – це безкоштовне усунення несправностей пристрою (що виникають з вини виробника) протягом гарантійного терміну, встановленого виробником.

Гарантійні зобов’язання виконуються тільки при пред’явленні правильно оформленого гарантійного талона, а також документа, що підтверджує покупку пристрою (касовий чек, видаткова накладна).

Гарантійний талон заповнюється на момент продажу і повинен містити наступну інформацію: модель і серійний номер пристрою, дату продажу, найменування і печатку торгової організації, інформацію про постачальника, після установки і підключення пристрою (якщо пристрій вимагає спеціальної установки і підключення) – інформацію про установку.

Адреси та номери телефонів авторизованих сервісних центрів, де можна зробити гарантійний ремонт, вказані в гарантійних документах виробника побутової техніки.

 

Гарантійний ремонт побутової техніки в Києві та Київській області ви можете замовити наступним чином: залишити заявку за формою нижче, зателефонувавши нам за одним з телефонних номерів або прибувши в наш офіс особисто.

У будь-якому з варіантів консультанти нашого авторизованого сервісного центру проінформують Вас про поточні терміни виконання необхідних робіт.

 

Наші координати
Залишіть заявку на виїзд майстра та діагностику поломки

    Please prove you are human by selecting the Heart.

    +38 (067) 238–30–99, +38 (050) 344–42–42 (Viber) Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд 12 пн-пт: 09:00-18:00, сб: 10:00-14:00, нд: вихідний pobutteh@pobutteh-servis.com.ua
    UA-107988845-1