Сагайдачного, 12

04070, Київ

Пн-Пт 09:00 - 18:00 Сб-Нд - Вихідний 06.05- Вихідний

Гарантійний ремонт

Фахівці нашого авторизованого сервісного центру «Побуттех Сервіс» виконують гарантійний ремонт побутової техніки в Києві та Київській області.

Під час ремонтних робіт ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі. Деякі з них знаходяться на нашому складі, деякі ми замовляємо безпосередньо у виробника побутової техніки.

 

СЦ «Побуттех Сервіс» має дозвіл на проведення гарантійного ремонту побутової техніки :
– від провідних європейських виробників: Bosch, Siemens, Gaggenau, Gorenje, Smeg, Smeg – професійне обладнання (для барів, ресторанів, кафе), ASKO;
– від підрозділу групи BOSCH – Bosch Thermotechnika (авторизація, тільки для роботи з електричними водонагрівачами);
– від українського бренду Rotex.

 

 

Гарантійний ремонт побутової техніки — це безкоштовне усунення несправностей пристрою (що виникають з вини виробника) протягом гарантійного терміну, встановленого виробником.

Гарантійні зобов’язання виконуються тільки при пред’явленні правильно оформленого гарантійного талона, а також документа, що підтверджує покупку пристрою (касовий чек, видаткова накладна).

Гарантійний талон заповнюється на момент продажу і повинен містити наступну інформацію: модель і серійний номер пристрою, дату продажу, найменування і печатку торгової організації, інформацію про постачальника, після установки і підключення пристрою (якщо пристрій вимагає спеціальної установки і підключення) — інформацію про установку.

Адреси та номери телефонів авторизованих сервісних центрів, де можна зробити гарантійний ремонт, вказані в гарантійних документах виробника побутової техніки.

 

Гарантійний ремонт побутової техніки в Києві та Київській області ви можете замовити наступним чином: залишити заявку за формою нижче, зателефонувавши нам за одним з телефонних номерів або прибувши в наш офіс особисто.

У будь-якому з варіантів консультанти нашого авторизованого сервісного центру проінформують Вас про поточні терміни виконання необхідних робіт.

 

Наші координати
Залишіть заявку на виїзд майстра та діагностику поломки

    +38 (067) 238–30–99, +38 (099) 290–64–94 (Viber) Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд 12 пн-пт: 09:00-18:00, сб - нд: вихідний 06.05 - вихідний pobutteh@pobutteh-servis.com.ua